Renault ve Dacia’da Servis Kampanyası başladı

0
6083
DACIA_DUSTER
DACIA DUSTER

 

Renault ve Dacia ikinci el araba sahiplerine servis kampanyasını duyurdu. Türkiye de araba sektöründe en en büyük pazara sahip markalardan biri olan Renault ve Dacia kış servis kampanyası ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor.

Dacia_Dokker_Van

Kampanya Tüm Renault ve Dacia Servislerini Kapsıyor

Kampanya 23 Şubat 2019 tarihine kadar yetkili servislerde geçerli olan kampanya kapsamında, tüm Renault ve Dacia modellerinde fren, akü, silecek, multimedya ve park sensörü fix paketlerinin yanı sıra tampon onarımlarında yüzde 20 indirim avantajı bulunuyor.

Renaultsport Clio 182 Trophy
Renaultsport Clio 182 Trophy

Motrio lastiklerde ekstra kampanya sunuyor

Ayrıca Renault ve Dacia sahipleri, kampanya süresince geçerli olan 4 al 3 öde kampanyasından da faydalanabiliyor.

Megane Sedan

 

 

Bizi takipte kalın

Sıfır ve ikinciel araba sahipleri için servis ve ikinci el kampanları için Ford, Honda, Nissan, Mercedes, Volvo, Fiat. Tofaş, Mazda, Hyundai, Renault, Dacia, Kia, Isuzu, BMW, Jaguar, Mitsubishi, Opel. Audi, Porsche, Volkswagen, Skoda, Seat, Mini Cooper, Smart, Citroen, Subaru, Infinity, Toyota ise servis ve ikinci el için bizi takipte kalın. Soru ve önerileriniz için bize BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

 

Ayrıca servis ve test haberlerimizi takip etmeye devam edin.. Test ettiğimiz 2007 Ford Connect Tourneo2001 Clio2011 Citroen Berlingo , 2015 Nissan Qashqai, Hyundai i20 ve Fiat Fiorino Premio ‘ nun test haberlerimize de mutlaka göz atınızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here