İkinci el Araba Fiyatına, Sıfır FIAT!

0
355
Fiat Egea Ailesi
Fiat Egea Ailesi

 

İkinci el araba yı bütçemize uygun olduğu için arıyoruz, ama bazen öyle güzel sıfır fırsatlar oluyor ki. Dün duyurulan haberde Fiat Egea modelleri için çok güzel bir kampanya  duyuruldu: 62.000 TL Sıfır Egea!

 İkinci el fiyatına sıfır araba!

Ekonomik araba denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Fiat,3 yılın en çok tercih edilen otomobil modeli unvanını taşıyarak liderliğini sürdüren Egea. Güzel bir sloganla “herkes için iyi bir otomobil” iddiasıyla ezber bozmaya devam ediyor.İkinci el araba fiyatına  Fiat’ın Ocak ayına özel devreye aldığı kampanyayı duyurdu. Ailenin Sedan, Hatchback ve Station Wagon modellerinde 15 bin TL’ye varan nakit indirim desteği sağlanıyor.

Fiat Egea Sedan

Egea Mirror ailesi de kampanya dahilinde

Kampanya kapsamında 36 bin TL’ye kadar 12 aya varan vadeli faizsiz kredi seçeneğiyle de dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında Egea Sedan, 62 bin TL’lik başlangıç fiyatıyla iddiasını yeniden ortaya koyuyor. Aynı zamanda Fiat’ın teknolojiyi tasarıma yansıtan Egea Mirror Serisi de 78 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Fiat 500L
Fiat 500L

Fiat 500’de de indirim var!

Kampanya dahilinde Fiat 500 Ailesi’nde de cazip fırsatlar sunuluyor. Ocak ayında 92 bin TL’lik başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Fiat 500L modellerinde 18 bin TL’ye varan peşin alım indirimi de devam ediyor. 500L ve 500X satın almak isteyenler, kampanyada 70 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli faizsiz kredi seçeneğinden faydalanabiliyor. Ailenin tarz ikonu Fiat 500 ve şehrin yeteneklisi Panda modellerinde ise 24 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli, faizsiz kredi seçeneği sunuluyor.

 

Fiat Egea Ailesi
Fiat Egea Ailesi

 

 

 

 

 

Sıfır ve ikinciel araba tercihinde marka tercihiniz  Ford, Honda, Nissan, Mercedes, Volvo, Fiat. Tofaş, Mazda, Hyundai, Renault, Dacia, Kia, Isuzu, BMW, Jaguar, Mitsubishi, Opel. Audi, Porsche, Volkswagen, Skoda, Seat, Mini Cooper, Smart, Citroen, Subaru, Infinity, Toyota ise mutlaka bizi takipte kalın.

 

Bu haberimizin size faydalı geleceğini düşünüyoruz. Test ettiğimiz 2001 Clio2011 Citroen Berlingo ve 2015 Nissan Qashqai  ve Hyundai i20 test haberlerimize de mutlaka göz atınızı tavsiye ederim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here