AUDI Özel Servis Kampanyası!

0
360
Audi Servis Kampanyası

Audi özel servisleri ikinci el arabalarınız için harika bir kampanya. Audi yetkili servislerde 3 yaş ve üzeri otomobilleri için mekanik işçilik hizmetleri ve orijinal yedek parçalarında özel indirimler başladı.

Audi_servis
Audi servis Kampanyası

Üç yaş ve üzeri Audi sahipleri

Özellikle ikinci el Audi sahipleri için düzenlenen indiri 3 yaş ve üzeri arabaları kapsıyor. Türkiye genelindeki tüm Audi Yetkili Servislerinde geçerli olan özel indirim fırsatlarından yararlanmaları için ZUBİZU üyesi olmaları yeterli oluyor.

Zubizu Audi Kampanyası

Yüzde 30a varan indirimler

İkinci el araba sahipleri için önem taşıyan haberde Audi sahiplerinin dikkatini çekiyor. 3 ve 4 yaşındaki otomobilleri için mekanik/ elektrik işçiliği ile orijinal yedek parçalarında yüzde 10 indirim sağlanıyor. 5-7 yaşlarındaki araçları için yüzde 25 indirimle ikinci sırada. 8 yaş ve üzeri arabalar için de yüzde 30 oranındaki indirim yapılıyor…

Audi Servis Kampanyası
Audi’ nizi seviyorsanız kaçırmayın

Castrol Motor yağı indirimi

Kampanya dahilinde ayrıca, 5-7 yaşlarındaki otomobillerin sahipleri Castrol motor yağlarında yüzde 15, 8 yaş ve üzeri araçların sahipleri ise yüzde 20 oranında indirime sahip oluyor. Rent a car şirketlerinin de yoğun ilgi gösterdiği kampanyayı bireysel olarak kaçırmayın deriz.

Audi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıfır ve ikinciel araba tercihinde marka tercihiniz  Ford, Honda, Nissan, Mercedes, Volvo, Fiat. Tofaş, Mazda, Hyundai, Renault, Dacia, Kia, Isuzu, BMW, Jaguar, Mitsubishi, Opel. Audi, Porsche, Volkswagen, Skoda, Seat, Mini Cooper, Smart, Citroen, Subaru, Infinity, Toyota ise servis ve ikinci el için bizi takipte kalın.

 

Audi Servis haberimizin size faydalı geleceğini düşünüyoruz. Test ettiğimiz 2001 Clio2011 Citroen Berlingo ve 2015 Nissan Qashqai  ve Hyundai i20 test haberlerimize de mutlaka göz atınızı tavsiye ederim.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here