Araba Almaya Faizsiz Kolaylık Geldi!

0
403
Bir arabam ile ikinciel araba almak kolaylaştı...
İkinciel araba almak...

 

   İkinci el Araba almaya faizsiz kolaylık geldi.Kriz ve döviz yükselmelerine bağlı artan sıfır araba satışlarınına destek vermek için 2019 yılının ilk günü Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından ÖTV ve KDV indirimlerinin 3 ay daha uzatıldığını açıklaması rahatladığını buradan duyurmuştuk.

Bir arabam ile ikinciel araba almak kolaylaştı...
Bir arabam ile ikinciel araba almak kolaylaştı…

 Otomotiv sektörü 2018’de bir önceki yıla göre yüzde 35 daraldı…  Sektör de 9 yılda yüzde 260 büyüyen kiralama araç parkı 2017 yılında 365 bin adet iken, 2018 yılında yaklaşık 340 bin seviyelerine kadar gerilediğine şahit olduk.

   Araba almak için zor duruma girenler için her gün yeni bir kampanya yeni bir haber duyuruluyor. Bu defa FAİZSİZ!

Yeni destek modeli Faizsiz finansal çözüm modeli ile sektöre yeni bir yoluk getiren Birarabam Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Bizim yöntemlerimiz ile araç kiralar gibi yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Bizde araba almak isteyenlerin hayallerine faizsiz bir yöntemle ulaşmasını sağlıyoruz. Araç satış rakamlarımız her geçen ay artıyor. Güncel teslim edilen araç sayımız 1482, araç projesi kayıt sayımız ise 7563” dedi.

Vatandaş için yükselen döviz artan giderler ve vergiler derken araç sahibi olmak zorlaşırken sektörde bir ilki gerçekleştiren Birabam ile ilgili olarak Murat Çiftçi, “Birevim, alt markası olan Birarabam ile faiz ya da vade farkı ödemek zorunda kalmadan araba sahibi olmanızı sağlıyor. 66 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz. Böylelikle hiç peşinat vermeden araba sahibi olabildiğiniz gibi küçük taksitlerle de alabiliyorsunuz. Bunların yanında dileyen müşterilerimiz sıfır km. ya da ikinci el araba alabiliyor. 2019 yılında hedefimiz 1000’den fazla kişiyi hayalindeki arabayla buluşturmak” diye konuştu.

Araba seçerken markası Ford, Honda, Nissan, Mercedes, Volvo, Fiat, Tofaş, Mazda, Hyundai, Renault, Dacia, Kia, Isuzu, BMW, Jaguar, Mitsubishi, Opel, Audi, Porsche, Volkswagen, Skoda, Seat, Mini Cooper, Smart, Citroen, Subaru, Infinity, Toyota, Lexus veya Iveco olması önemli değil önemli olan ihtiyacınız doğrultuda analizler yapıp doğru arabayı satın almak. Kiralayacaksanız da rent a car veta rent acar şirketlerinden ihtiyacınıza göre filo araç kiralaması yapmaya özen gösterin.

Arabayı aldıysanızda mutlaka kışın güvenli sürüş için yazdığımız haberi okumadan sakın yola çıkmayın. Hele yarıyıl tatili için bir tatil planınız varsa mutlaka yazımızı BURADAN okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here